مجله خبری کاغذ، مقوا و سلولز
0

بازیافت 76 درصد کل کاغذ مصرفی کارخانجات کاغذ اروپا تا 2030

بازیافت کاغذ

تا سال 2030 نرخ بازیافت کل کاغذ مصرفی کارخانجات کاغذ اروپا به 76 درصد خواهد رسید. این نرخ با تقسیم بازیافت کاغذ مصرف شده بر کل مصرف کاغذ و مقوا محاسبه می شود.

این نشان دهنده بهترین عملکرد در کلاس سطح جهانی و در سراسر صنایع مواد است، زیرا کاغذ و مقوا بازیافت ترین ماده در اروپا است.

این تعهد در اعلامیه جدید اروپا در مورد بازیافت کاغذ 2021-2030 آمده است. این سند اقداماتی را برای بهینه‌سازی مدیریت کاغذ در هر مرحله از یک حلقه بازیافت مداوم تعیین می‌کند.
این امر مستلزم انواع عملیات، از تولید کاغذ و مقوا، تبدیل آن به محصولات و چاپ گرفته تا جمع‌آوری، مرتب‌سازی و بازیافت آن است.
هر مرحله در این فرآیند یک بخش صنعتی متمایز است که تنها درجاتی از یکپارچگی افقی دارد و همکاری برای دستیابی به هدف بازیافت جاه طلبانه را ضروری می کند.

با این حال، صنایعی که این بیانیه را امضا می‌کنند، بیان می‌کنند که چندین شرط از سوی اتحادیه اروپا و مقامات محلی باید برآورده شوند.
از جمله محدود کردن استفاده از ضایعات کاغذ برای اهداف بازیابی انرژی و اطمینان از جمع آوری کاغذ به طور جداگانه برای حفظ کیفیت مواد. جمع آوری کاغذ جداگانه نیز پیش نیاز سطوح بالاتر بازیافت است و نیاز به ترویج بیشتر دارد. با این حال، زنجیره ارزش کاغذ همچنین مرزهایی را برای محصولات اضافی قابل بازیافت و نحوه دسترسی به زباله‌های کاغذی که راه خود را برای جمع‌آوری جدا نمی‌یابد، افزایش می‌دهد.

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *