مجله خبری کاغذ، مقوا و سلولز
0

معرفی واحد کاغذ، مقوا و فراورده های سلولزی پرسال

پرسال

گروه شرکت‌های پرسال، در سال ۱۳۷۵ توسط پدرام سلطانی تأسیس شد. از آن زمان تاکنون شرکت پرسال با بهره‌گیری از توان و تجربه مدیرانی کارآمد و همکارانی متخصص و کارآزموده از یک سو و تکیه بر رویکردهای علمی و عملی سرآمد در شیوه‌های نوین تجارت جهانی از سوی دیگر، این افتخار را داشته که از رشد و توسعه قابل‌ملاحظه‌ای برخوردار شود.

حوزه فعاليت اوليه شرکت پرسال، صادرات فرآورده‌های نفتی و پتروشيمي بوده است؛ پرسال در حال حاضر علاوه بر حوزه اولیه کاری خود در زمینه‌های دیگری همچون تجارت فرآورده‌های چوب و کاغذ، و محصولات کشاورزی و همچنین عمليات اکتشاف و بهره‌برداری از معادن فعال است.

پرسال همچنین باتوجه‌به تجارب انباشته خود در زمینه‌های یاد شده، از سال ۲۰۱۷ به فعالیت‌های استارتاپی وارد شده و این بخش از فعالیت را مانند سایر فعالیت‌­های خود هم در داخل کشور و هم در زیست‌بوم استارتاپی سایر کشورها توسعه می‌دهد. در این راستا شرکت پرسال در بخش شتاب‌دهی و سرمایه‌گذاری از شرکت‌های انگشت­‌شمار کاملاً خصوصی در ایران است.

پرسال بر آن است با توان‌افزایی مداوم سرمایه انسانی و جذب افراد شایسته و کارآمد از یک سو و سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوآور از سوی دیگر، سودآوری خود را بر پایه توسعه انسانی و اجتماعی و حفظ محیط‌زیست استوار و تقویت نماید.

پرسال همچنین بر این باور است که اجرای مأموریت فوق، با رعایت اصولی همچون شفافیت، درستکاری، پایبندی به قوانین، شایسته‌سالاری، بهبود مستمر، و ایفای مسئولیت اجتماعی امکان‌پذیر خواهد بود.

باتوجه‌بــه شــرایط خشــک آب‌وهوایــی ایــران پرســال بــا رویکـرد حمایـت از منابـع آبـی و جنگل‌های کشور، از سال ۱۳۸۵ واردات فرآورده‌های سـلولزی ازجملـه انـواع کاغـذ، مقـوا، خمیـر و چـوب بـه ایران را دستور کار خود قرار داده‌ اسـت و به‌عنوان یک تأمین‌کننده خوش‌نام سهم قابل‌توجهی از نیاز کشور را در این حوزه پوشش می‌دهد.

مشتریان این بخش شامل طیف وسیعی از صنایع چوب، تولید کاغذ، بسته‌بندی و چاپ، تولیدکننده محصولات بهداشتی و… است. از جمله شناخته‌شده‌ترین مشتریان پرسال می‌توان به: تعاونی چاپخانه‌داران تهران، تهیه و توزیع صنعت چاپ خراسان، چاپ طلاکوب خراسان، داروسازی عبیدی، فرا رنگ آریا، آسان پک قزوین، ترام چاپ سپاهان، مجتمع چاپ و بسته‌بندی ماتریس نقش‌آفرینان، چاپ و نشر پیمان نو مشهد، پرتو کیهان طوس، کیان چاپ، چاپ تک نگار، صفر تا صد، پرشین کارتن آریان، آرا سلولز فارس، کارتن کرمان، خانه چاپ اصفهان و چاپ هودیس نام برد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *